KURUMSAL

Kumko Yapı A.Ş. inşaat sektöründe İzmir’de 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve birbirinden değerli projelere imza atan Kumova İnşaat'ın ortağı Efe Kumova ile ülkemiz ayakkabı sektörünün önde gelen firmalarından olan Kocaman Kardeşler A.Ş.' nin ortağı Kemal Kocaman'ın kurmuş olduğu bir ortaklıktır.

İzmir’de faaliyet gösteren ve İzmir insanının bakış açısına sahip yatırımcıların ortak bir girişimi olan Kumko Yapı A.Ş., İzmir’e zamanın ötesinde ve çevreci projeler üretiyor. Büyük ölçekli konsept tasarımlı projeleri hayata geçiren Kumko Yapı A.Ş. Varyant Karşıyaka projesi ile misyonunun ilk adımını atmış, Varyant Karşıyaka Plus ve Varyant Tower Bornova projeleriyle de beklentileri bir adım öteye taşımayı hedeflemiştir.

Kentsel doku ile uyumlu, en ileri teknolojiyi kullanırken insan ögesini daima ön plana çıkaran projeler üretmeyi vizyon olarak hedefleyen Kumko Yapı A.Ş. gelecek nesiller için yasanabilir bir dünya yaratmak amacıyla attığı her adımda doğaya ve çevreye saygılı olmayı da kendisine vizyon edinmiştir.